Stadion

Stadion Miejski w Koninie przy ul. Łężyńskiej 4. Pojemność: 450 miejsc (270 siedzących) / oświetlenie – brak / boiska – 105m x70m

Stadion Miejski położony jest naprzeciw Szkoły Podstawowej nr.11 im. Floriana Marciniaka. Posiada główną bramę wjazdową ul. Łężyńskiej. Właścicielem obiektu od niedawna jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie. Został wybudowany na początku XX – wieku. W późniejszym okresie był systematycznie modernizowany. Dwa lata temu zostały oddane do użytku trybuny o pojemności 270 miejsc.

Stadion Miejski składa się z dużego boiska do piłki nożnej, które otacza 400 – metrowa bieżnia. Na stadionie Miejskim znajdują się również pomieszczenia socjalne w tym dwie szatnie z wyremontowanymi sanitariatami, pokój trenerski, sędziowski oraz pomieszczenie gospodarza stadionu, znajduje się również salka klubowa wyposażona w TV. Obok znajduje się również zaplecze kuchenne. Obiekt jest położony, w odległości 100m od Marketu. Na terenie obiektu znajduje się mały parking dla kilkudziesięciu samochodów.

Stadion Miejski jest przystosowany i wykorzystywany głównie do treningów i meczów piłki nożnej. Ponadto na stadionie odbywają się zajęcia szkolne z wychowania fizycznego.