LKS Ślesin 2:2 CKS Sparta Konin (1:1)
Bramki:
Jakub Zaczkiewicz, as. Eryk Oksiak
Jakub Przydryga, as. Łukasz Bladziak

Jak wyżej zostało napisane, był to remis, który dał nam miejsce w tabeli nad sobotnim rywalem. Ale od początku....
Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy mieli okazję pod bramką Kotarskiego. Był to sygnał dla Spartan, by reagowali na sytuację boiskową i tak też się stało... Przez pierwsze 20 minut to my byliśmy zespołem lepszym oraz zespołem,który stworzył sobie więcej okazji. Jedna taka dała nam bramkę. Podanie od Eryka Oksiaka doszło, do Jakuba Zaczkiewicza. Nasza "dziesiątka" zdecydowała się na strzał z okolic 17 metrów, który odbił się od słupka i wpadł do bramki. Po strzelonej bramce nasz zespół jakby stracił koncentrację i trochę ochoty do gry, bo to LKS przejął inicjatywę nad spotkaniem. Gra się wyrównała i LKS zdobył przed przerwą wyrównującą bramkę. Na lewej stronie ograny został Bartosz Kaczmarek i do pustej bramki wyłożoną piłkę dostał napastnik gospodarzy który umieścił piłkę w bramce. Bezradny w tej sytuacji był Kacper Kotarski, który kilka razy w tym meczu popisał się pięknymi interwencjami.
Po zmianie stron, to LKS był stroną dominującą, zawodnicy ze Ślesina mieli większe chęci do zwycięstwa, bo to im było potrzebne bardziej przy wyniku 1:1 niż naszemu zespołowi. Ślesin atakował, a bramkę zdobyła Sparta! Po rzucie wolnym, do piłki wyskoczył Łukasz Bladziak, który zgrał piłkę głową. Piłka doszła do Jakuba Przydrygi, który również głową uderzył po długim słupku i po raz drugi w tym meczu Sparta wyszła na prowadzenie! Po straconej bramce Ślesin dążył do wyrównania, a nasz zespół cofnął się do obrony i to był błąd! Kolejna już akcja LKS-u dała im bramkę. Prostopadłego podania w pole karne nie przeciął Michał Stamblewski, a zawodnik gospodarzy z łatwością pokonał Kotarskiego! Wynik już później nie uległ zmianie, derby po raz kolejny na remis, lecz dla Sparty Konin był to remis zwycięski, szczęśliwy i jak najbardziej cenny!

Skład:
Kacper Kotarski - Michał Stamblewski (68' Mikołaj Zasadziński), Michał Grzeszkiewicz, Remigiusz Grochociński, Bartosz Kaczmarek - Konrad Kopeć (41' Jakub Przydryga), Łukasz Bladziak, Krzysztof Położyński, Igor Zwoliński (62' Dominik Trzaskowski) - Jakub Zaczkiewicz (41' Klaudiusz Glanc, 75' Maciej Matela), Eryk Oksiak
Ławka rezerwowych: Jakub Strzykowski, Jakub Kołodziejczak

A tak spotkanie podsumował trener Trampkarzy - Damian Tylak: "Mecz derbowy rządzi się zawsze swoimi prawami. Są to mecze przeróżne, w których sprawa zwycięstwa może rozstrzygać się w każdej chwili, więc wszystko było możliwe. Mieliśmy taki przykład z Górnikiem. Dziś po dobrej pierwszej połowie, mogliśmy ugrać więcej, lecz w drugiej połowie byliśmy niestety słabsi. Dlatego wynik 2:2, dla mnie jest jak najbardziej zadowalający, bo mimo złej gry,słabszej dyspozycji wywieźliśmy korzystny rezultat, na ciężkim terenie, jakim jest Ślesin. To drużyna, która u siebie jest niewygodnym przeciwnikiem, lecz słowa uznania dla moich chłopców za walkę i serce włożone w mecz!"