WKS Boguszyczki

19.08.2008

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:

Klub piłkarski założony w 2008 roku przez Łukasza Kłosińskiego. Powstał w miejscowości Boguszyczki,stąd obecna nazwa klubu. WKS Boguszyczki zrzesza nieprzerwanie od 2008 roku młodzież z gm. Wierzbinek. Jej młodzi mieszkańcy stanowią niemal w pełni kadrę zespołu, który od 2017 roku zarejestrowany jest jako Stowarzyszenie WKS Boguszyczki od sezonu 2017/2018 występuje w rozgrywkach konińskiej grupy B-klasy. W swojej niemal dziesięcioletniej historii klub zdobywał tytułu i puchary podczas lokalnych zawodów, w większości  rozgrywanych pod patronatem Wójta Gminy Wierzbinek. Zespół WKS-u Boguszyczki jest drużyną perspektywiczną. Występują w niej bardzo młodzi zawodnicy, nie rzadko juniorzy wraz z kilkoma bardziej doświadczonymi zawodnikami z przeszłością w takich klubach jak Górnik Wierzbinek czy GKS Lisewo. Z tak przedstawiającą się kadrą, w przyszłości zarząd klubu oraz kibice powinni mieć wiele powodów do radości.