Sportowy wtorek w Naszym Klubie !

Na początek mecz o ligowe punkty zaczęła drużyna Trampkarza Starszego. Na swoim boisku krzyżowali swoje siły z drużyną Tura Turek! Wynik spotkania, to niestety porażka 1:2 (0:1),lecz z przebiegu całego spotkania zespół Sparty zasługiwał na remis. Patrząc na ostatni wynik 1:3, należy patrzeć, iż drużyna z dnia na dzień robi wielki progres!Emotikon smileBramkę dla naszego zespołu zdobył Łukasz Bladziak, który wykorzystał wrzutkę z rzutu wolnego Michała Grzeszkiewicza!
Skład: Kacper Kotarski - Michał Stamblewski, Michał Grzeszkiewicz, Remigiusz Grochociński, Bartosz Kaczmarek - Konrad Kopeć, Łukasz Bladziak, Krzysztof Położyński, Igor Zwoliński - Jakub Zaczkiewicz, Jakub Przydryga
Byli ponadto: Dawid Szejna, Jakub Kołodziejczak, Mikołaj Zasadziński, Dominik Trzaskowski i Krystian Majkowski

O godz. 14:00 mecz sparingowy rozegrała drużyna Młodzika Młodszego! Przeciwnikiem drużyny trenera Pawła Kawki był zespół Polonusa Kazimierz Biskupi! Mecz zakończył się wynikiem 4:6. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Maciej Czajkowski (dwie), Jan Wertlewski, Hubert Jaśkowiak

O godz. 16:00 na stadionie w Kole natomiast zainaugurowali rundę wiosenną Trampkarze Młodsi. Przeciwnikiem był zespół Olimpii II Koło. Zespół trenera Damiana Tylaka i Pauliny Kucharzak zwyciężył 3:1, choć do przerwy przegrywał 0:1! Bramki dla Sparty Konin zdobyli: Remigiusz Grochociński, Igor Zwoliński i Jakub Przydryga.
Skład: Jakub Strzykowski - Artur Michalik, Filip Górski, Krystian Majkowski, Kacper Kraczyński - Hubert Nowacki, Maciej Matela, Mikołaj Zasadziński, Dominik Trzaskowski - Bartosz Bryl, Adam Błaszczyk
Ponadto zagrali: Patryk Kolas, Jakub Kamiński, Jakub Przydryga, Klaudiusz Glanc, Igor Zwoliński, Remigiusz Grochociński

Kolejne spotkania naszych zespołów odbędą się już w najbliższy weekend! W Sobotę w Lisewie kolejny mecz zagra drużyna Trampkarza Starszego, natomiast Trampkarze Młodsi zagrają z Medykiem Konin, na stadionie przy ul. Łężyńskiej!Emotikon smileOby dwa mecze odbędą się o godz. 11:00!