Juniorzy przegrali walkę o fotel lidera

CKS Sparta Konin 0:1 Kotwica Kórnik (0:0)

Dzisiejsze spotkanie było okraszone mianem meczu kolejki. Na Łężyńskiej bowiem spotkały się dwie czołowe ekipy ligi.

Od początku meczu gra naszego zespołu była zachowawcza, zawodnicy czekali na miejsce do rozgrywania piłki, jednak równocześnie dając prezenty przeciwnikom! W pierwszej połowie sytuację tworzyły sobie dwie ekipy, ale bardziej dogodne mieli goście, którzy grali z wiatrem. Warto dodać, że nasz zespół zdobył bramkę, jednak sędzia główny nie uznał gola Kubie Przydrydze.

W drugiej połowie, naszym największym atutem były stałe fragmenty gry, jednak niestety nie znaleźliśmy drogi do bramki. Niestety za to goście znaleźli sposób, by pokonać Strzykowskiego. Zawodnik przeszedł połowę boiska, oddał strzał, który Kuba obronił. Jednak przy dobitce nie miał już szans, a statyczni w tym momencie było nasi obrońcy..

Walczyliśmy, próbowaliśmy jeszcze doprowadzić do remisu jednak nie daliśmy rady!

Jakub Strzykowski - Patryk Wiśniewski (85' Hubert Nowacki), Kamil Robak, Krystian Bobrowski, Mikołaj Zasadziński (72' Adam Błaszczyk) - Igor Zwoliński (81' Klaudiusz Pałucki), Remigiusz Grochociński, Szymon Liczbiński, Dominik Trzaskowski - Jakub Przydryga, Klaudiusz Glanc

Ławka rezerwowych: Paweł Karczewski, Jakub Jaworski