Junior Młodszy : GKS Sompolno 0:2 CKS Sparta Konin (0:2)

29’ Szymon Liczbiński, as. Igor Zwoliński
32’ Remigiusz Grochociński (rz. wolny)

Jakub Strzykowski – Kamil Robak (61’ Patryk Wiśniewski), Dominik Trzaskowski, Mikołaj Zasadziński (71’ Kacper Kraczyński) – Szymon Liczbiński, Remigiusz Grochociński, Jakub Przydryga (71’ Krystian Majkowski), Mateusz Lubański, Igor Zwoliński – Adam Błaszczyk (63’ Krystian Bobrowski), Klaudiusz Glanc (55’ Remigiusz Kaźmierczak)
Ławka rezerwowych: Dawid Szejna

Ciężki mecz rozegrali dziś juniorzy, na trudnym terenie w Sompolnie. Od początku meczu gospodarze rzucili się do ataku i bardzo szybko mogli objąć prowadzenie, na szczęście na posterunku był Strzykowski. Mecz ogólnie odbywał się w środku pola, nasze nie dokładne podania, kończyły się przed polem karnym gospodarzy. Dzisiejszy mecz, zepsuł sędzia główny spotkania, który najpierw uznał dziwną bramkę Liczbińskiego, wyrzucił z boiska dwóch zawodników GKS-u, oraz nie panował zupełnie nad zawodami. Drugą bramkę po raz kolejny z rzutu wolnego zdobył kapitan zespołu – Remigiusz Grochociński. W drugiej połowie GKS ograniczył się tylko do kontry, z których mógł zdobyć bramki. Bardzo dobre zawody dziś rozegrał Jakub Strzykowski, który nie raz okazał się dziś bardzo ważnym elementem układanki CKS !