Imponująca inauguracja rozgrywek drużyny seniorów

CKS Sparta Konin 9:0 GKS II Sompolno (4:0)
5’ 1:0 Łukasz Bladziak (rz. karny)
7’ 2:0 Damian Tylak (rz. wolny)
24’ 3:0 Damian Tylak, as. Piotr Janik
33’ 4:0 Michał Grzeszkiewicz, as. Dariusz Linartowski
56’ 5:0 Łukasz Bladziak, as. Karol Dobrychłop
65’ 6:0 Damian Tylak, as. Karol Dobrychłop
70’ 7:0 Dariusz Linartowski (rz. karny)
75’ 8:0 Łukasz Bladziak, as. Kamil Eszrych
86’ 9:0 Damian Tylak, as. Adrian Wawrzyniak

Dariusz Śpiewak – Michał Grzeszkiewicz (70’ Michał Stamblewski), Robert Woźniakowski, Bartosz Wróbel, Kamil Eszrych – Karol Dobrychłop (76’ Konrad Kopeć), Łukasz Bladziak (76’ Albert Poliński), Piotr Szadkowski (62’ Adrian Wawrzyniak), Dariusz Linartowski (72’ Bartosz Kaczmarek) – Piotr Janik (46’ Adrian Pawlaczyk), Damian Tylak
Ławka rezerwowych: Maciej Nowicki

Mecz jednej drużyny. Zespół Sparty dziś zagrał koncertowo, gromiąc swoich przeciwników na inaugurację przy ul. Łężyńskiej. Przed meczem, podziękowano wieloletniemu zawodnikowi, przyjacielowi Sparty Konin – Panu Bolesławowi Linartowskiemu, za wszystkie lata spędzone w naszym Klubie, za zespół podsumował dzisiejszy dzień świetną grą. To dopiero początek zmagań, ale na pewno patrzymy w przyszłość z optymizmem. Cieszy nas wszystkich, że wracają piękne chwile do naszego Klubu!